ipa3.org

Czarnogóra na wakacje

Tym, którzy zastanawiają się dokąd udać się na kolejne wakacje, polecamy Czarnogórę. Pewnie zastanawiasz się, co takiego może zaoferować Czarnogóra, skoro w Europie jest tyle pięknych miejsc, takich jak Toskania, Santorini czy Madera. Otóż nie brakuje tutaj malowniczych zakątków, które sprawią, że przeżyjesz niezapomniane wakacje i zachwycisz się tym krajem.

Często zapominamy o Czarnogórze przy wyborze wakacyjnego celu podróży, nie wiedząc o tym, że ten kraj może nam zaoferować piękne, piaszczyste plaże i błękitne morze w otoczeniu gór. Pewien angielski poeta powiedział nawet, że Montenegro jest miejscem, w którym doszło do najpiękniejszego spotkania ziemi oraz morza. To zdanie w pełni oddaje charakter tego miejsca.

Bujna, niczym niezmącona przyroda, łańcuchy górskie oraz Adriatyk tworzą spektakularne krajobrazy. Miasteczka zachwycają urokliwą zabudową, która tworzy niepowtarzalną atmosferę. Poza tym Czarnogóra to idealne miejsce, dla osób, które unikają masowych kurortów turystycznych, a preferują ciszę i spokój.

www.semsacja.pl

Jest to kraj, który wciąż pozostaje nieodkrytym lądem dla zagranicznych turystów.