ipa3.org

Moda na patchworkowe ubrania

www.e-bielizna.pl Architekt Bydgoszcz - PRAPA

Patchwork wywodzi się aż z epoki wiktoriańskiej, ale znowu wraca do łask. Patchworkowe ubrania są połączeniem różnych materiałów. Z kawałków różnych tkanin tworzy się najczęściej koce i pledy. Jednak styl ten znalazł swoje zastosowanie także w modzie.

Patchworkowe stylizacje królowały na początku na wybiegach mody, a teraz przeniosły się na ulice. W sklepach każdy może znaleźć rzeczy wykonane w tym stylu. Patchworkowy trend wpisuje się w styl boho. Idealnie komponuje się z frędzlami, zamszem, etnicznymi dodatkami i azteckimi wzorami.

Takie stylizacje pożądane są szczególnie jesienią. W sklepach możemy znaleźć spódnice wykonane z łączonych materiałów, oryginalne sukienki, poncza czy szale. Zamsz łączony jest z dżinsem i bawełną. Łączy się również przeróżne kolory.

Jesień w takich stylizacjach na pewno nie będzie szara i smutna. Nie tylko ubrania wykonane są metodą patchworkową. Nowy trend możemy zauważyć również we wszelkich dodatkach. Nie bój się zabawy materiałami ani kolorami i wybierz swoją patchworkową rzecz na tegoroczną jesień.