mieszkania w szeregowcach Luboń w ramach programu MDM od Jandach w pobliżu Poznania Wynajme lokali i mieszkań na http://agrobex-wynajem.pl/ AGROBE

Taką perełką wśród wszelkich kamieni milowych w modzie są z pewnością pończochy. Posiadanie ich było wyznacznikiem społeczeństwa, bowiem za dobrą parę trzeba było zapłacić niebotyczną sumę. Te produkowane z jedwabiu, były powszechnie stosowane, jednak ze względu na wysoką cenę pojawiało się wiele tańszych odpowiedników.

www.kaukaz.edu.pl

Niestety ich trwałość pozostawiała wiele do życzenia. Dlatego koniecznym okazało się być wprowadzenie jakieś małej rewolucji w dziedzinie produkcji pończoch. I tak pojawiła się alternatywa, w postaci nylonu.

Surowiec gwarantował jakość, ale także i ciekawy efekt estetyczny. Pończochy te na dobre zapisały się w historii mody. Jednak ich popularność spotkała się z kolejną koniecznością wprowadzania zmian.

Bowiem wchodzące do mody spódniczki mini wymagały stworzenia produktu, jakim były rajstopy. W tym wypadku surowcem idealnym okazał się poliamid. Który na dobre wyparł z rynku nylonową produkcję.

A w ich miejsce pojawiły się pończochy samonośne ze specjalną taśmą.