ipa3.org

Okulary przeciwsłoneczne – modny dodatek

czerwone sukienki producent sukienek damskich

Nic nie dodaje takiej tajemniczości jak okulary przeciwsłoneczne! Są one obowiązkowe podczas słonecznych dni. Warto bowiem pamiętać, że ich podstawową funkcją jest ochrona oczu przed szkodliwymi promieniami UV. Wiele osób zapomina o tym znaczeniu.

Wybierają te okulary, w których dobrze się prezentują. Tymczasem nie można zapominać o tym, że okulary przeciwsłoneczne muszą zawierać specjalne filtry UV. Z tego powodu najlepiej kupować je u optyka.

Okulary przeciwsłoneczne coraz częściej noszone są także i zimą. Korzystają z nich również znane osobistości. Obecnie producenci oferują okulary o różnym zabarwieniu szkiełek.

www.budmirski.pl

W sklepach możemy znaleźć okulary o szarych, brązowych, filetowych czy nawet czerwonych szkłach. Nie wszystkie nadają się noszenia w dzień czy po zmroku. Z tego powodu warto dobrze poznać właściwości poszczególnych okularów.

Również osoby, które na co dzień noszą okulary korekcyjne nie muszą rezygnować z okularów przeciwsłonecznych. Dostępne są bowiem okulary z fotochromem, które pod wpływem promieniowania słonecznego zmieniają zabarwienie na ciemne.