ipa3.org

Pakowarka automatyczna

odkuwka wynajem sprężarek Compair

Pakowarka automatyczna jest wykorzystywana do formowania jednostkowych pudełek i opakowań w całe pakiety, które następnie owija się termokurczliwą folią. Na samym początku do pakowarki trafiają pojedyncze opakowania.

W maszynie są one układane w pakiety, w określonej ilości rzędów. Następnie każdy z takich wydzielonych pakietów jest z osobna owijany folią termokurczliwą.

barkastolkmicko.pl

W tym celu każdy pakiet pudełek jest umieszczany w specjalnym tunelu grzewczym. Kiedy poszczególne pakiety opakowań są już przygotowane i owinięte folią termokurczliwą, to następnie trafiają na palety.

Automatyczna pakowarka zatem bardzo przyspiesza cały proces pakowania segregacji. Dzięki niej można tego dokonać automatycznie, zaraz po zjechaniu produktów z taśmy produkcyjnej.

Nie ma zatem konieczności zatrudniania wielu osób, wszystko bowiem sprawnie i bez problemu jest w stanie wykonać maszyna. Przeciętnie, jedna taka pakowarka automatyczna jest w stanie, w ciągu jednej godziny, zapakować nawet ponad tysiąc pakietów produktów.