ipa3.org

Pomysły na długą spódnicę

G-Shock męskie Damskie komplety sportowe - Ozonee.pl

Długa spódnica jest jednym z najmodniejszych odkryć ostatnich czasów. Wiele kobiet ma jednak problem z tym, co dopasować to tego elementu garderoby. Długa spódnica jest dość wymagająca.

Łatwo zatem popełnić modową gafę. Wielu specjalistów zaleca, że jeśli nie jesteśmy czegoś pewni, lepiej z tego zrezygnować. Tak też jest w przypadku spódnicy.

Z czym zatem można ją łączyć? Bardzo korzystna jest wersja minimalistyczna. Polega ona na zestawieniu z długą spódnicą koszul, prostych topów czy żakietów. Najlepiej, żeby nie posiadały one wzorów.

Gładkie ubrania są najlepszym, a zarazem najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Jeżeli długa spódnica ma wyrazisty, intensywny kolor, możemy zrównoważyć ją białym topem. Bardzo ciekawie wygląda połączenie długiej spódnicy wraz ze skórzaną kurtką.

Warto jednak dobrać odpowiednie dodatki tak, żeby całość prezentowała się spójnie. Do długiej spódnicy najbardziej pasuje obuwie na płaskiej podeszwie. W szczególności korzystnie wygląda w zestawieniu z sandałkami czy balerinkami.