ipa3.org

Wakacje na Krecie

Według wielu najpiękniejsza wyspa Morza Śródziemnego i chluba Grecji. Docelowy punkt wycieczkowych wypraw rzesz spragnionych słońca turystków. Ojczyzna spokoju, podody ducha i wspaniałych górskich pejzaży.

Kreta ma sporo do zaoferowania! Wakacje na Krecie to naprawdę świetny sposób na udany wypoczynek i relaks. Wspaniały śródziemnomorski klimat i wyjątkowa gościnność mieszkańców przez cały rok przyciągają tysiące turystów z całego świata. Kreta zazwyczaj kojarzy się z wypoczynkiem na plaży, opalaniem, egzotycznymi drinkami i świeżymi owocami morza.

Trzeba jednak pamiętać, że wyspa ta ma o wiele więcej do zaoferowania! Największym miastem Krety jest Heraklion, w którym możliwe jest zwiedzanie ruin pałaców takich jak Knossos, Fajstos, Kato Zakros i Malii oraz fortyfikacji i słynnych wąwozów. Lokalną atrakcją jest również Cretaquarium, w którym można z bliska podziwiać żyjące w basenie Morza Śródziemnego ryby i rośliny. Każdy, kto chociaż raz spędził swoje wakacje na Krecie z pewnością będzie chciał powrócić na wyspę ponownie!.