ipa3.org

Wakacje w Warszawie

Zdarza się tak, że nie uda się zorganizować spektakularnych wakacji za granicą. Co gorsza zdarza się tak, że nie udaje się wyjechać z miasta.

Jak spędzić wakacje w polskiej stolicy, aby odpocząć, ukulturalnić się i zdobyć wiedzę? Warszawa jest wspaniałym miastem na wakacje dla osób, które lubią jak w ich życiu wiele się dzieje. To miasto nigdy nie śpi.

Co warto zobaczyć w tym mieście? W okresie wakacyjnym dobrze jest się wybrać na przykład na festiwal muzyczny. W Warszawie organizowany jest od kilku lat Orange Warsaw Festival, na którym posłuchasz nie tylko największych gwiazd światowej sceny muzycznej, ale również miło spędzisz czas z rodziną lub znajomymi.

www.kuszyk-mediacje.pl

Warto również wybrać się do Muzeum Powstania Warszawskiego, które dokumentuje całą historię przebiegu powstania. Dzięki wystawie poznasz codzienność i walkę naszych przodków z okupantem.

Ponadto warto spojrzeć na panoramę miasta z wysokiego Pałacu Kultury. Po całym dniu zwiedzania wybierz się nad Wisłę i zrelaksuj się, spacerując wzdłuż brzegu.