ipa3.org

Biustonosz z funkcją push-up

stroje do pole dance http://grzesman.pl/garnitury-duze-rozmiary.html

Jednym z najczęściej wybieranych modeli biustonoszy, szczególnie przez panie o małym biuście jest biustonosz typu push-up. Jego właściwości, jak sam nazwa wskazuje odpowiadają nie tyle za dobre utrzymanie biustu, ale przede wszystkim podniesie piersi.

Zastosowanie tego modelu pozwala uzyskać naprawdę imponujący efekt, bez konieczności powiększania piersi operacyjnie. Push-up doskonale sprawdza się w każdych warunkach, tym bardziej, że coraz częściej występuje w wielu wzorach oraz kolorach, a nie jak to było na początku.

www.nawoz.net.pl

Jeszcze parę lat temu model ten prezentował się nie koniecznie efektownie, bowiem był gładki i mało kolorowy. Współcześnie można znaleźć koronkowe wykończenia, kolorowe elementy, które przy pięknie wypchniętym biuście jeszcze bardziej go podkreślają.

Warto dodać, że dla uzyskania jeszcze większego efektu można wykorzystać wewnętrzne kieszonki, w których umieszcza się dodatkowe wkładki. Mogą być wykonane z silikonu lub materiału, a ich zastosowanie jeszcze mocniej wypełnia biust.